ÚVOD


JAZYKY A ZÁŽITKY

Kurzy v Tvojom jazyku

Vitaj v Bebabel

Slovenský jazyk

Chceš sa naučiť po slovensky? V Bebabel ponúkame kurzy slovenčiny pre španielsky a anglicky hovoriacich študentov. Naše kurzy slovenčiny sú prispôsobené Tvojej úrovni!

Anglický jazyk

Chceš sa naučiť po anglicky? V Bebabel ponúkame kurzy angličtiny pre všetky typy študentov. Naše kurzy angličtiny a konverzačné hodiny sú prispôsobené Tvojej úrovni!

Španielsky jazyk

Chceš sa naučiť po španielsky? V Bebabel ponúkame kurzy španielčiny zamerané na komunikáciu. Naše kurzy španielčiny a konverzáčné hodiny sú prispôsobené Tvojej úrovni!

Náš prístup

Ako funguje Bebabel?

Tvoja kombinácia jazykov

Individuálne alebo skupinové kurzy

Možnosť ukážkovej hodiny

Naším cieľom v Bebabel je poskytnúť všetkým našim študentom príjemnú atmosféru, ktorá ich nielen povzbudí v konverzácií, ale aj motivuje hlbšie porozumieť jazyku, ktorý si vyberú.

Rozhodli sme sa preto poskytnúť kurzy podľa jazyka, ktorým hovoríš.
V Bebabel podporujeme vzdelávanie jazykov určené pre deti aj pre dospelých,
v malých skupinách alebo individuálne.

Vitajte v Bebabel

Naša ponuka jazykových kurzov pre profesionálov

Slovenský jazyk

Anglický jazyk

Španielsky jazyk

Čo o nás hovoria?


Miguel zo Španielska

Naša učitelka, Viktória, vie presne čo potrebujeme. Viktória je dobrá, trpezlivá, flexibilná, vtipná a šikovná. Hodiny su zábavné a čas letí. Naučil som sa vel’a slov a gramatiku. Vždy po hodine sme dostali domácu úlohu. To mi velmi pomohlo. Som rád, že som si vybral Bebabel. Teším sa na d’alši kurz.

Kurz slovenčiny

Chris z Holandska

Ak chceš hovorit po Slovensky, Bebabel v Košiciach je vel’mi dobrá vol’ba. Ja som mal hodiny 2 krát týždenne a za jeden rok som dokončil level A1. Som z Holandska a hodiny boli online. Začal som minulý rok pred Koronou, ale kvôli Korone všetci študenti boli online.

Naša učitelka, Viktória, vie presne čo potrebujeme. Viktória je dobrá, trpezlivá, flexibilná, vtipná a šikovná. Hodiny su zábavné a čas letí. Naučil som sa vel’a slov a gramatiku. Vždy po hodine sme dostali domácu úlohu. To mi velmi pomohlo. Som rád, že som si vybral Bebabel. Teším sa na d’alši kurz.

Kurz slovenčiny

Bruno z Francúzska

Vďaka Bebabel sa učím rýchlo a moja motivácia sa obnovuje po každom kurze. Vicky – naša učiteľka – je veľmi priateľská a skutočne pracovitá pri jej učení. Na konci hodín, ak máme otázky, nikdy nepozerá na čas, (ani v deň jej narodenín!). Nájde si čas odpovedať na všetko, čo potrebujeme. Je veľmi flexibilná s rozvrhom hodínom.

V našej malej skupine je atmosféra veľmi príjemná. Kvôli korone sme ešte nemali „normalné“ kurzy, ale teším sa na to, že všetkých stretnem. Veľmi odporúčam!

Kurz slovenčiny

Nika zo Slovenska

S výučbou angličtiny v Bebabel som nesmierne spokojná. Hodiny boli realizované v skupinách s malým počtom študentov, čo som prirodzene pocítila v tom, že k slovu som sa dostala veľmi často, a to skutočne oceňujem. Hodiny boli vedené veľmi zaujímavou a zábavnou formou – často sme diskutovali o aktuálnych spoločenských problémoch, ale aj o umení, cestovaní a podobne.
Veľa času sme venovali učeniu sa frázových slov a idiomov, čo tiež hodnotím veľmi pozitívne. Celá výučba sa niesla v priateľskej a uvoľnenej atmosfére. Bebabel je jednoducho jazykovka, ktorá mi dala skutočne veľa a preto ju môžem len a len odporúčať.

Kurz slovenčiny

Nevieš sa rozhodnúť?

Zapíš sa na Ukážkovú hodinu


  slovenčinaAngličtinaŠpanielčina


  Nepoznáš svoju úroveň?

  Nevadí, Bebabel Ti pomôže!
  Pripravili sme pre Teba test, ktorý Ti nielen pomôže zaradiť sa do správnej jazykovej úrovne, ale zároveň odhalí, či si pripravený/á skúsiť si vyššiu úroveň, ak si to želáš!
  Jazyky Ti nestačia a chceš viac?

  U nás zažiješ jazyky aj inak


  Bebabel ponúka aj aktivity rôzneho druhu zamerané na objavovanie kultúr a rozširovanie obzorov.

  Zabav sa a spoznaj iné krajiny prostredníctvom ich hudby, zvykov a tradícií, nauč sa nové veci vďaka naším workshopom alebo diskutuj o zaujímavých témach v našich debatných kluboch. To všetko nájdeš u nás v Bebabel.
  Tešíme sa na Teba!

  Firemné akcie

  Ponuka pre profesionálov

   

  Bebabel organizuje jazykové kurzy pre spoločnosti a profesionálov a zároveň ponúka svoje priestory pre firemné akcie, školenia a team buildingy.


  Najbližšie aktivity a podujatia