Metóda Bebabel

Metóda Bebabel


Všetci sa učíme inak!

V Bebabel neustále prispôsobujeme našu výučbu tak, aby sme pomohli všetkým naučiť sa cudzí jazyk čo najefektívnejšie.
Vieme, že na každého platí iný spôsob.

Ako to u nás funguje?

Naša metoda je prispôsobená všetkým

Ziadne knihy

Žiadne knihy

Na všetkých lekciách používame materiál vytvorený a prispôsobený študentom a ich úrovni. Pripravené lekcie zdieľame s našimi študentami.
Vela konverzacii

Veľa konverzácií

Pre nás je zmyslom štúdia jazyka jeho používanie. Preto dávame dôraz na konverzácie a pracujeme s našimi študentami na každodenných aj odborných témach.
Pisanie a gramatika

Písanie a gramatika

Správne vyjadrovanie sa a schopnosť napísať naše myšlienky tiež patria ku komunikácii. Na našich lekciách sa naučíš nielen “ako” ale aj “prečo”.
Nauc sa rozumiet

Nauč sa rozumieť

Porozumenie a vyjadrenie sa idú ruka v ruke. Naučíš sa porozumieť mysleniu v cudzom jazyku a získaš tak nové možnosti vyjadriť sa.
Vela precvicovania

Veľa precvičovania

Jazyk študujeme preto, aby sme sa vedeli vyjadriť a pochopiť druhých. S nami cvičíš toľko až sa pre Teba nové znalosti stanú samozrejmými!
Rychly pokrok

Rýchly pokrok

Rozprávanie, porozumenie, písanie, to všetko sú dôležité časti komunikácie. My to prispôsobíme Tvojim potrebám a uvidíš tak postup sám/a na sebe.

Rôzne hodiny prispôsobené pre Teba

Vyber si

Tvoja kombinácia jazykov

Individuálne alebo skupinové kurzy

Možnosť ukážkovej hodiny

Naším cieľom v Bebabel je poskytnúť všetkým našim študentom príjemnú atmosféru, ktorá ich nielen povzbudí v konverzácií, ale aj motivuje hlbšie porozumieť jazyku, ktorý si vyberú.

Rozhodli sme sa preto poskytnúť kurzy podľa jazyka, ktorým hovoríš.
V Bebabel podporujeme vzdelávanie jazykov určené pre deti aj pre dospelých,
v malých skupinách alebo individuálne.

Zapíš sa na Ukážkovú hodinu


Radi Ti ukážeme ako naša metóda funguje pomocou Ukážkovej Hodiny.
Spoznáš našich lektorov, overíš si
svoju úroveň jazyka a popri tom sa zabavíš!

Bebabel Jazyky a zážitky

A čo viac?


U nás sa môžeš naučiť jazyky a zúčastniť sa rôznych aktivít zameraných na kultúry z celého sveta. Spoznaj ľudí, s ktorými môžeš ďalej rozvíjať a používať jazyk, ktorý Ťa zaujíma.

Pozri sa na našu ponuku aktivít.

Ponuka našich aktivít


Sleduj aké podujatia plánujeme prostredníctvom newsletteru.

Stačí vyplniť formulár a všetky novinky dostaneš priamo do svojej emailovej schránky.

 

Čo o nás hovoria?


Miguel zo Španielska

Naša učitelka, Viktória, vie presne čo potrebujeme. Viktória je dobrá, trpezlivá, flexibilná, vtipná a šikovná. Hodiny su zábavné a čas letí. Naučil som sa vel’a slov a gramatiku. Vždy po hodine sme dostali domácu úlohu. To mi velmi pomohlo. Som rád, že som si vybral Bebabel. Teším sa na d’alši kurz.

Kurz slovenčiny

Chris z Holandska

Ak chceš hovorit po Slovensky, Bebabel v Košiciach je vel’mi dobrá vol’ba. Ja som mal hodiny 2 krát týždenne a za jeden rok som dokončil level A1. Som z Holandska a hodiny boli online. Začal som minulý rok pred Koronou, ale kvôli Korone všetci študenti boli online.

Naša učitelka, Viktória, vie presne čo potrebujeme. Viktória je dobrá, trpezlivá, flexibilná, vtipná a šikovná. Hodiny su zábavné a čas letí. Naučil som sa vel’a slov a gramatiku. Vždy po hodine sme dostali domácu úlohu. To mi velmi pomohlo. Som rád, že som si vybral Bebabel. Teším sa na d’alši kurz.

Kurz slovenčiny

Bruno z Francúzska

Vďaka Bebabel sa učím rýchlo a moja motivácia sa obnovuje po každom kurze. Vicky – naša učiteľka – je veľmi priateľská a skutočne pracovitá pri jej učení. Na konci hodín, ak máme otázky, nikdy nepozerá na čas, (ani v deň jej narodenín!). Nájde si čas odpovedať na všetko, čo potrebujeme. Je veľmi flexibilná s rozvrhom hodínom.

V našej malej skupine je atmosféra veľmi príjemná. Kvôli korone sme ešte nemali „normalné“ kurzy, ale teším sa na to, že všetkých stretnem. Veľmi odporúčam!

Kurz slovenčiny

Nika zo Slovenska

S výučbou angličtiny v Bebabel som nesmierne spokojná. Hodiny boli realizované v skupinách s malým počtom študentov, čo som prirodzene pocítila v tom, že k slovu som sa dostala veľmi často, a to skutočne oceňujem. Hodiny boli vedené veľmi zaujímavou a zábavnou formou – často sme diskutovali o aktuálnych spoločenských problémoch, ale aj o umení, cestovaní a podobne.
Veľa času sme venovali učeniu sa frázových slov a idiomov, čo tiež hodnotím veľmi pozitívne. Celá výučba sa niesla v priateľskej a uvoľnenej atmosfére. Bebabel je jednoducho jazykovka, ktorá mi dala skutočne veľa a preto ju môžem len a len odporúčať.

Kurz slovenčiny