Prečo my?

Prečo Bebabel?


V Bebabel nám záleží na Tvojom pokroku.

Preto Ti ponúkame široký výber jazykových kurzov prispôsobených Tvojim potrebám. Pomocou nášho cieleného prístupu a metódy zameranej na komunikáciu Ti pomáhame na Tvojej ceste za úspechom.

My sme Bebabel

Bebabel Jazyky a zážitky

Kto Sme?


Bebabel je jazykový a kultúrny priestor zameraný na výučbu slovenského jazyka pre cudzincov, anglického a španielskeho jazyka pre deti a dospelých, pre širokú verejnosť, spoločnosti a podnikateľov.

Našim cieľom je tiež podporiť kultúru a umenie prostredníctvom aktivít v oblasti tanca, besied a workshopov venovaných rôznym témam, a tým prispieť k ich poznávaniu v našej sále Tabačka.


Zameranie na jazyky

Prispôsobujeme sa každej situácii!
Naše lekcie sú interaktívne a motivujú každého zapojiť sa do aktivít na hodinách.
Náš prístup a metóda sú aplikované v prezenčných aj v online kurzoch.

Zameranie na jazyky

Malé Skupinky

Naše lekcie prebiehajú invididuálne alebo v malých skupinkách s maximálne 5 študentami.
Takto majú všetci možnosť aktívne sa zapojiť do konverzácie a zlepšiť svoje aktuálne jazykové schopnosti.

Male skupinky

Učenie s ľahkosťou

Naše materiály sú interaktívne a motivujú študentov zapájať sa počas celej lekcie.
Dĺžka lekcií je prispôsobená každého kurzu.
S nami sa naučíš používať jazyk v každodenných situáciách.

Ucenie s lahkostou

Bebabel Aktivity

Bebabel ponúka aj aktivity rôzneho druhu pre:

Spoločnosti, ktoré hľadajú miesto pre firemné akcie, školenia alebo team buildingy...

Každého, kto sa chce zabaviť a spoznať iné krajiny prostredníctvom ich hudby, zvykov a tradícií...

Každého, kto sa chce naučiť nové veci vďaka naším workshopom alebo diskutovať o zaujímavých témach v našich debatných kluboch...

Rodičov, ktorí hľadajú spestrenie a aktivity určené pre seba a pre svoje deti...

Bebabel Aktivity

Čo o nás hovoria?


Miguel zo Španielska

Naša učitelka, Viktória, vie presne čo potrebujeme. Viktória je dobrá, trpezlivá, flexibilná, vtipná a šikovná. Hodiny su zábavné a čas letí. Naučil som sa vel’a slov a gramatiku. Vždy po hodine sme dostali domácu úlohu. To mi velmi pomohlo. Som rád, že som si vybral Bebabel. Teším sa na d’alši kurz.

Kurz slovenčiny

Chris z Holandska

Ak chceš hovorit po Slovensky, Bebabel v Košiciach je vel’mi dobrá vol’ba. Ja som mal hodiny 2 krát týždenne a za jeden rok som dokončil level A1. Som z Holandska a hodiny boli online. Začal som minulý rok pred Koronou, ale kvôli Korone všetci študenti boli online.

Naša učitelka, Viktória, vie presne čo potrebujeme. Viktória je dobrá, trpezlivá, flexibilná, vtipná a šikovná. Hodiny su zábavné a čas letí. Naučil som sa vel’a slov a gramatiku. Vždy po hodine sme dostali domácu úlohu. To mi velmi pomohlo. Som rád, že som si vybral Bebabel. Teším sa na d’alši kurz.

Kurz slovenčiny

Bruno z Francúzska

Vďaka Bebabel sa učím rýchlo a moja motivácia sa obnovuje po každom kurze. Vicky – naša učiteľka – je veľmi priateľská a skutočne pracovitá pri jej učení. Na konci hodín, ak máme otázky, nikdy nepozerá na čas, (ani v deň jej narodenín!). Nájde si čas odpovedať na všetko, čo potrebujeme. Je veľmi flexibilná s rozvrhom hodínom.

V našej malej skupine je atmosféra veľmi príjemná. Kvôli korone sme ešte nemali „normalné“ kurzy, ale teším sa na to, že všetkých stretnem. Veľmi odporúčam!

Kurz slovenčiny

Nika zo Slovenska

S výučbou angličtiny v Bebabel som nesmierne spokojná. Hodiny boli realizované v skupinách s malým počtom študentov, čo som prirodzene pocítila v tom, že k slovu som sa dostala veľmi často, a to skutočne oceňujem. Hodiny boli vedené veľmi zaujímavou a zábavnou formou – často sme diskutovali o aktuálnych spoločenských problémoch, ale aj o umení, cestovaní a podobne.
Veľa času sme venovali učeniu sa frázových slov a idiomov, čo tiež hodnotím veľmi pozitívne. Celá výučba sa niesla v priateľskej a uvoľnenej atmosfére. Bebabel je jednoducho jazykovka, ktorá mi dala skutočne veľa a preto ju môžem len a len odporúčať.

Kurz slovenčiny